Organizacja garden party

  Garden party, czyli przyjęcie ogrodowe, to znany głównie z amerykańskich filmów sposób na miłe spędzenie czasu w gronie bliskich znajomych i przyjaciół. W naszej strefie klimatycznej najodpowiedniejszą porą roku na zorganizowanie garden party jest oczywiście lato, ale również wiosna i jesień, kiedy temperatura powietrza pozwala na swobodne przebywanie na powietrzu.

Pretekstem do zorganizowania przyjęcia mogą być urodziny lub imieniny, rozpoczęcie lub zamknięcie sezonu letniego lub jakaś inna nie mniej ważna okazja ? na przykład spotkanie po latach dawnych przyjaciół ze szkoły, podczas których można odnowić stare przyjaźnie.

Kobiety odwiedzają w pośpiechu salony fryzjerskie i sklepy odzieżowe, chcąc jak najlepiej wypaść. Każde takie spotkanie jest niezapomnianym przeżyciem, które na dłużej pozostaje w pamięci uczestników. Aby nadać mu intymny, prywatny charakter, można urządzić je w ogrodzie. Charakter przyjęcia doskonale będzie harmonizował z rewelacyjnymi potrawami dostarczonymi w formie cateringu. Żadna z osób uczestniczących w imprezie nie jest wtedy obciążona pracą w kuchni i przygotowywaniem potraw. Wszyscy mogą się w pełni zrelaksować, cieszyć wspominaniem dawnych czasów, uprzykrzonych nauczycieli i zabawnych sytuacji.

Spersonalizowane gadżety i akcesoria

W romantycznej scenerii ogrodu każde przyjęcie musi się udać, wystarczy naprawdę niewiele ? pięknie przystrojony stół, dekoracje z balonów LED, nakrycie w postaci talerzy, kubków z nadrukiem, kieliszków, sztućców, dobre jedzenie i grupa sprawdzonych ludzi. Wyspecjalizowane i doświadczone firmy z powodzeniem zajmą się dekoracją i cateringiem. Ciekawym pomysłem na stworzenie określonego klimatu jest duża doza personalizacji. Możemy np. zamówić obrusy, serwetki, talerze i kubki z nadrukiem, balony LED, okazjonalne gadżety, ozdoby, przypominające o obchodzonej okazji. Tego rodzaju akcesoria możemy nawet samodzielnie zaprojektować, przesyłając do specjalistów wzór, który ma się pojawić na balonie, kubku, talerzu czy serwetce w formie atrakcyjnego nadruku. Na rynku działają firmy zajmujące się profesjonalnie produkcją rozmaitych imprezowych gadżetów, czy wykonywaniem dekoracji z balonów, które tylko czekają na odpowiednie zlecenie.

Impreza w otoczeniu kolorowo kwitnących i pachnących kwiatów oraz spersonalizowanych gadżetów, dekoracji balonowych jest niecodzienną atrakcją, uprzyjemnić je może tylko wspaniałe jedzenie. Organizując duże garden party, warto zwrócić się o pomoc do fachowców, którzy nie tylko zadbają o kulinaria, ale również zapewnią meble dla większej ilości gości, obsługę florysty, który wykona bajeczne dekoracje z ciętych kwiatów. Za oświetlenie mogą posłużyć świece, latarenki, specjalne ogrodowe lampiony lub też balony LED. Gdy popołudniowe ciepło da o sobie znać, potrzebna będzie ochrona przed słońcem i ewentualnym deszczem, czyli zadaszenie. Wszystkim tym może zając się jedna firma, przyjęcie będzie miało wtedy spójny charakter.

Garden party ma szansę stać się, również w Polsce, popularnym sposobem miłego spędzania czasu z rodziną i znajomymi.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.