Fajny pomysł na prezent walentynkowy

Na zbliżające się wielkimi krokami walentynki czekają cały rok wszyscy zakochani. Różnego rodzaju firmy prześcigają się w specjalnych ofertach skrojonych dla par, które chcą wyjątkowo obchodzić dzień zakochanych. I choć święto zakochanych ma pewnie tyle samo zwolenników co zagorzałych przeciwników, to wciąż ma się dobrze, a firmy ubijają na tym świetny interes.

Obdarowywanie się upominkami to miły zwyczaj, zwłaszcza jeśli jest to prezent płynący z serca. Co może być takim prezentem? Jest oczywiście cała masa możliwości, uzależnionych od charakteru i temperamentu zakochanych. Fajnym pomysłem na prezent jest na przykład zaprojektowanie koszulki, bluzy lub innej części garderoby (świetna na tę okazję będzie bielizna) na dostępnych w internecie platformach, które umożliwiają stworzenie unikalnej rzeczy w bardzo szybki i prosty sposób. Możemy wykorzystać jakieś nasze wspólne zdjęcie, ulubioną fotkę z wakacji, przywołującą miłe wspomnienia. Można też skorzystać ze zdjęć dostępnych w kreatorze koszulek lub znalezionych w internecie, upewniając się jednak przedtem, ze nie łamiemy praw autorskich.

Bielizna, bluza fullprint czy koszulka z nadrukiem to z pewnością fajny pomysł na prezent walentynkowy, i na każdą inną okazję, np. jako urodzinowy prezent, ponieważ daje wyraz zaangażowania obdarowującego, wymaga od niego pewnej inwencji, a nie tylko kupienia gotowego produktu. Wszyscy zakochani powinni taki prezent docenić. Co ważne, taki upominek pozostaje na pamiątkę.

Poza projektowaniem odzieży z indywidualnym nadrukiem można wykorzystać także inne sprawdzone pomysły walentynkowe. Ostatnio bardzo modne są na przykład wspólne wypady do SPA, i poddanie się relaksującym zabiegom, masażom na przykład z użyciem czekolady, zakończonych kąpielą w płatkach róż, seansem w saunie i kieliszkiem szampana. To zdecydowanie bardziej luksusowy pomysł na spędzenie walentynek. Pozwoli też uniknąć tłumów, które zazwyczaj okupują w ten dzień wszelkie restauracje, kawiarnie, kina. Taka wspólna wizyta w SPA to wydatek ok. 300-500 zł, więc z pewnością nie jest to rozwiązanie na każdą kieszeń.

Jeśli nie dysponujemy dużym budżetem, a chcemy sprawić przyjemność ukochanej osobie, możemy samodzielnie lub wspólnie coś ugotować lub przygotować ulubiony deser. Najważniejsze to, żeby spędzić wspólnie ten dzień, w sposób który najbardziej nam odpowiada. Jeśli lubimy się zabawić, można iść do klubu czy na dyskotekę, jeśli wolimy imprezę w domowych pieleszach ? zostańmy w domu oglądając ulubiony film z kieliszkiem dobrego wina.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.