Nowoczesne płytki do łazienki

Płytki Rako, Tubądzin, Nowa Gala, Opoczno, Domino, Cersanit to cieszące się największą popularnością na rynku płytki ceramiczne, a także gres szkliwiony i gres polerowany. Producenci płytek oferują szerokie spektrum możliwości aranżacji każdego pomieszczenia ? od mieszkalnego po budynki użyteczności publicznej, balkony, tarasy itd. Czasy, kiedy na rynku było parę modeli płytek dawno minęły. Rozszerzyły się także możliwości ich zastosowań. Kiedyś płytki, zwane również kafelkami czy po krakowsku flizami, stosowano głownie w łazienkach, oraz w kuchniach. Dziś z powodzeniem kafelkuje się przedsionki, korytarze, przedpokoje, a także salony. Wszystko zależy od gustów i upodobań konsumenta.

Płytki Rako, podobnie jak inne firmowe płytki są chętnie kupowane ze względu na swoją wysoką jakość oraz oryginalne wzornictwo. Dzisiaj nikt nie może narzekać na brak interesującego go wzoru. Płytki Rako dostępne są w przeróżnych wzorach i stylistykach, umożliwiając perfekcyjną aranżację swojego wnętrza. W czasie ostatnich kilkunastu lat trendy bardzo się zmieniły, dzisiaj można poszaleć z bardzo odważnymi wzorami i kolorami. Na rynku dostępne są płytki w pełnej palecie barw, również czarne. Modne są kontrastowe połączenia ? na przykład czerni i bieli, a także żywe wyraziste barwy w łazience.

W kuchni zazwyczaj płytki stosuje się na podłodze oraz pasie pomiędzy meblami, co daje niezwykle dobre efekty, a przy tym pozwala zaoszczędzić na płytkach. Nie ma potrzeby płytkowania wszystkich ścian, bo robi to wrażenie monotonii i nudy. Producenci co roku oferują nowe kolekcje, aby zadowolić rosnące oczekiwania klientów, i prześcignąć konkurencję. Polscy producenci i ich płytki są cenione nie tylko w Polsce, ale również na rynku europejskim, gdzie wiele z nich eksportuje swoje towary.

Każdy model płytek ma swoje określone parametry techniczne oraz zastosowania. Jedne najlepiej sprawdzą się na dużych powierzchniach, ponieważ są to płytki duże i błyszczące, tworzą więc elegancką odbijającą światło taflę.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.