Biuro na godziny

Biuro na godziny  to jedna z usług dostępnych w ofercie wirtualnych biur, które od kilku lat funkcjonują na naszym rynku. Usługa ta coraz bardziej zyskuje na popularności, ze względu na duże korzyści, jakie może przynieść firmom lub osobom chcącym założyć działalność gospodarczą bez konieczności posiadania fizycznego adresu. Mogą one wynająć biuro na godziny tylko wtedy, kiedy jest im to potrzebne, np. żeby spotkać się z kontrahentem czy partnerem biznesowym.

W Polsce usługa wirtualnego biura jest jeszcze dosyć młoda, w Europie jest już dobrze znana i ciesząca się popularnością. Wynika to przede wszystkim z rosnących potrzeb rynku, a także nieustannego rozwoju technologicznego oraz komunikacyjnego, jakiego doświadczamy na co dzień. Wirtualne biuro odpowiada na te potrzeby, pozwalając wielu podmiotom zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Z usług wirtualnego biura korzystają najchętniej zainteresowani prestiżową lokalizacją dla swojej działalności, a także ci, potrzebujący adresu dla zarejestrowania swojej działalności. Adres dla firmy jest więc niezwykle korzystnym rozwiązaniem ? przede wszystkim dlatego, że pozwala wykorzystać dobry adres w zgłoszeniu działalności do KRS, w dokumentacji firmowej, w oficjalnej korespondencji, w materiałach o charakterze promocyjnym, w wizytówkach itp.

Zakres usług oferowanych przez wirtualne biura jest bardzo zróżnicowany i bogaty. Klient może zapłacić za adres dla firmy Katowice, może zamówić pełną lub ograniczoną obsługę sekretarską, w której skład wchodzi: odbieranie i przekazywanie korespondencji, skanowanie e-maili, faksów ? dostarczanie ich w określonych dniach tygodnia lub na żądanie ? w każdej chwili, założenie dedykowanego numeru telefonicznego, przekierowywanie rozmów, odpowiadanie na korespondencję, przygotowywanie i wysyłanie pism do urzędów itd.

Adres dla firmy nie musi funkcjonować tylko wirtualnie. Większość wirtualnych biur oferuje usługę wynajmu biura na godziny, co jest atrakcyjnym uzupełnieniem ich oferty. Do dyspozycji Klienta pozostają wtedy pomieszczenia biurowe wyposażone w niezbędne urządzenia biurowe oraz obsługę sekretarką, a także sala konferencyjna, umożliwiające odbycie profesjonalnych spotkań biznesowych.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.