Torba reklamowa na zakupy – 2 w 1

Torby reklamowe to hit ostatnich lat. Skutecznie łączą funkcję reklamową z praktyczną. Mogą funkcjonować w różnych branżach. Szczególną popularnością cieszą się oczywiście w handlu. W sklepach odzieżowych, spożywczych, obuwniczych, drogeriach, księgarniach i wielu innych typach placówek handlowych zakupy pakowane są w różnego rodzaju torby, które z powodzeniem możemy nazwać torbami reklamowymi. Jeszcze do niedawna najpopularniejszymi torbami na zakupy były torby foliowe, których wszędzie było pełno. Jednak z uwagi na ich długi rozkład (liczony w setkach lat) znalazły się na celowniku organizacji ekologicznych, alarmujących o szkodliwym wpływie foliowych toreb na środowisko naturalne. I chociaż wciąż w wielu sklepach zakupy pakowane są do toreb z folii, to coraz częściej możemy spotkać także inne odmiany toreb.

Torby papierowe

Główną konkurencję toreb foliowych stanowią torby papierowe z nadrukiem, które nie są tak trwałe,, ale za to bardzo efektowne, i dobrze sprawdzają się zwłaszcza na lekkie zakupy. Torby na zakupy spożywcze wykonane z papieru znamy przede wszystkim z amerykańskich filmów, ale w naszym kraju też można je już spotkać. W ten sposób torby reklamowe i torby na zakupy łączą się w jednym produkcie, dając sprzedawcy przy producentowi narzędzie reklamy, a klientowi praktyczny gadżet.

Torby zakupowe z nadrukiem

Torba spełnia swoje zadanie reklamowe tylko jeśli znajduje się na niej logo i nazwa firmy. Dzisiaj możliwości wykonywania tego rodzaju nadruków są bardzo szerokie. Istnieją wyspecjalizowane firmy zajmujące się realizacją tego rodzaju zleceń. Zamawiając duża porcję toreb reklamowych z nadrukiem, można liczyć na powtarzalną jakość oraz zniżkę. Nowoczesne technologie druku pozwalają uzyskać bardzo ciekawy efekt zarówno w tradycyjnym czarnym wybarwieniu, jak i wielokolorowe nadruki. Wszystko zależy od inwencji zamawiającego.

Podsumowując, papierowe torby reklamowe świetnie sprawdzają się w roli toreb zakupowych, oprócz swoich walorów związanych z biodegradowalnością stanowią ważne narzędzie reklamy i marketingu dla firm oraz ciekawy gadżet dla klientów.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.