Dopasowanie modelu buta do budowy nogi

koturnDamskie buty w przeciągu ostatnich kilku lat przechodzą prawdziwą transformację. Dla większości projektantów mody przestały być istotne proste, smukłe formy, podkreślające piękno kobiecej nogi, liczy się za to jak najbardziej szokujące wrażenie, jakie mogą wywołać buty o rozmaitych, wymyślnych kształtach. Szczególnie duże pole do popisu stanowią wszelkiego rodzaju obcasy, czy też koturny. Nie zawsze są to udane propozycje, ale czego nie zrobi kobieta, by podążać za modą i wreszcie zostać zauważoną.

Większość pań nie ma pojęcia, które ze swoich walorów powinny eksponować, a które należy dyskretnie schować. Duża, szeroka stopa nigdy nie będzie wyglądała efektownie w delikatnych sandałkach, ozdobionych cieniutkimi paseczkami. Tak samo ciężkie glany mogą jedynie oszpecić bardzo szczupłe, długie nogi. Modne w ostatnich latach koturny również nie na każdej nodze wyglądają ładnie. Niestety na naszych ulicach nietrafione zestawienia są dość powszechne, a jeśli budzą zainteresowanie, to na pewno nie takie, o jakie płci pięknej by chodziło.

Kobieta powinna zdawać sobie sprawę ze swoich atutów oraz braków, starannie kompletując każdy element swojego stroju. Dobrze dobrane obuwie jest dopełnieniem jej wizerunku, elementem, na który mężczyźni zwracają szczególną uwagę. Sklepy, oferujące damskie buty, posiadają całą gamę produktów, z których można wybrać coś wyjątkowego i niebanalnego, a jednocześnie podkreślającego to, co jest warte uwagi. Każdą modową nowinkę powinno się traktować z przymrużeniem oka, szukając własnego stylu, który doda nam urody i pewności siebie.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.