Cerrad – producent płytek

klinkier cerrad

Zewnętrzny wygląd domu stanowi wizytówkę każdego właściciela nieruchomości. Z tego względu często odkładamy wiele prac wewnątrz budynku, by starczyło nam pieniędzy na okazałą elewację, tarasy i wejścia. Zawsze pozostaje problem wyboru rozwiązań, które są dostępne na rynku. Każda okładzina zewnętrzna, gres, klinkier czy inne materiały, którymi wykańczamy dom, mają swoje zalety oraz wady. Niektóre decyzje znacznie wydłużą czas pracy robotników, inne będą wymagały zatrudnienia profesjonalistów, dysponujących specjalistycznym sprzętem.

Wiele osób wykorzystuje w aranżacji swoich interesujące płytki Cerrad. Firma, która powstała stosunkowo niedawno, bo w 1994 roku, szybko zdążyła zaskarbić sobie zaufanie klientów. Wszystkie płytki Cerrad są produkowane wyjątkowo starannie, w oparciu o najsurowsze kryteria. Dzięki temu z powodzeniem przechodzą atesty i doskonale się sprawdzają zarówno wewnątrz budynków, jak i w formie okładzin zewnętrznych. Można je kłaść na ściany, podłogi, tarasy. Ich twardość pozwala także na montaż w miejscach intensywnie użytkowanych.

Gwarancja na płytki – 10 lat

O jakości, jaką się charakteryzują płytki Cerrad dużo mówi dziesięcioletnia gwarancja, której udziela producent na część swoich wyrobów. Krótszą, bo pięcioletnią gwarancję otrzymamy na kamień elewacyjny, kolekcję USA czy parapety lub elewacje szkliwione. Niemniej warto zwrócić szczególną uwagę na wszystkie produkty tej firmy. Wspaniała kolorystyka, wysoka odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne i wyjątkowa twardość to tylko niektóre z licznych zalet, jakie posiadają płytki Cerrad.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.