Pensjonat blisko morza w Rewie

Pensjonat blisko morza to obiekt, którego szukamy, wybierając się na wymarzony urlop. Wiadomo, że w trakcie wakacji większość czasu spędzamy poza pokojem, ale mimo wszystko przyjemnie jest wrócić po plażowaniu czy spacerze, usiąść na balkonie i popatrzeć na morze. Zazwyczaj tego rodzaju obiektu, jak hotele, domy wczasowe i pensjonaty mają pokoje z oknami i balkonami skierowanymi na różne strony świata, więc za pokój z widokiem na morze trzeba dodatkowo zapłacić. Jeśli nie jest to duża kwota, z pewnością warto dopłacić, i cieszyć się pięknymi widokami i niezapomnianymi wrażeniami.

Polskie morze, czy Bałtyk nadal cieszy się sporym powodzeniem wśród rodaków ? z różnych względów, między innymi sentymentalnych. A ilość pensjonatów, domów wypoczynkowych i luksusowych hoteli i ośrodków SPA jest rzeczywiście duża. Podobnie jest samymi z miejscowościami. Idealne miejsce dla siebie znajdzie i rodzina z małymi dziećmi, i szukająca dobrej zabawy młodzież, i seniorzy, i zakochane pary, które chcą się zaszyć w jakimś urokliwym zakątku. Oprócz kilku najważniejszych kurortów nadmorskich, takich jak Kołobrzeg, Łeba, Międzyzdroje, czy miast typu Świnoujście, całe Trójmiasto, polskie wybrzeże pełne jest mniejszych miejscowości ze zróżnicowanym poziomem zaplecza turystyczno-rekreacyjnego.

Jeśli marzą nad się w spokojnym miejscu noclegi nad morzem, Rewa będzie idealna. Jest to nieduża miejscowość, oddalona od Gdyni 14 km, która ma gościom wiele do zaproponowania. Przede wszystkim główną atrakcję stanowi kilometrowa mierzeja wychodząca w wody Zatoki Puckiej w kierunki Kuźnicy na Półwyspie Helskim, którą co roku odbywa się tzw. Marsz Śledzia. Dzięki sprzyjającym wiatrom w tej okolicy Rewa to także mekka kite- i windsurfingowców, którzy znajdują tutaj wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Noclegi można tu znaleźć w licznych pensjonatach i kwaterach prywatnych, nierzadko położonych w odległości około 20 metrów od morza.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.