Biura do wynajęcia w Katowicach

Biura do wynajęcia Katowice są często poszukiwane przez małe i większe firmy oraz korporacje. Wybór jest duży, więc najemcy mają w czym wybierać. Katowice pod tym względem bardzo się rozwijają. W ostatnim czasie w mieście powstało kilka biurowców klasy A, które reprezentują wysoki poziom, a do tego są świetnie zlokalizowane.

Biurowce ostatnio oddane do użytku to między innymi:
– Katowice Business Point
– Chorzowska 50
– Francuska Office Center

To właśnie tam można znaleźć jeszcze wolne powierzchnie biurowe. Katowice to ważny lokalny ośrodek biznesowy, o czym świadczy spora ilość tego typu inwestycji na terenie miasta. Planowany jest także biurowiec przy nowym dworcu w Katowicach. Z pewnością oznacza to, że miasto jest dobrze postrzegane przez inwestorów, nadaje się do prowadzenia interesów, ma profesjonalne zaplecze biznesowe.

Wynajem lokali biurowych w Katowicach to w większości oferta dużych biurowców, dysponujących sporą przestrzenią biurową do wynajęcia. Deweloperzy krajowi i zagraniczni budują duże wieżowce w atrakcyjnej lokalizacji, przyciągając następnie najemców różnymi udogodnieniami. Z pewnością istotnym czynnikiem jest położenie biura i jego dobre skomunikowanie, łatwy dojazd do obiektu.

Sam wygląd nie ma aż takiego znaczenia, bo większość nowo powstałych biurowców wygląda niemal identycznie ? duże przeszklone budynki, kilkukondygnacyjne. Ważne jest jednak zaplecze, jakie oferuje biurowiec, a więc gastronomia, miejsca służące rozrywce czy relaksowi. Na przykład w niektórych biurowcach znajdują się siłownie, baseny, kawiarnie, restauracje. Przestrzeń biurowa bywa też łączona z przestrzenią handlowo-usługową.

Biura do wynajęcia w Katowicach muszą być oczywiście klimatyzowane, jest to standard poniżej którego się nie schodzi. Muszą też posiadać własne miejsca parkingowe, i to w dużej ilości. Dzisiaj przeważnie nie ma miejsc na parkingi w wokół budynku biurowca, dlatego buduje się je pod budynkiem, gdzie doskonale spełniają swoją rolę.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.