Pensjonaty w Bukowinie Tatrzańskiej

Pensjonaty w Bukowinie zapewniają atrakcyjne noclegi w malowniczej podhalańskiej miejscowości. Dysponując pokojami dla różnej ilości gości oraz zróżnicowanym poziomem wyposażenia, mogą przyjmować turystów indywidualnych, rodziny z dziećmi, szkolne grupy zorganizowane.

Z oferty może skorzystać każdy żądny wrażeń oraz niesamowitej atmosfery i odpoczynku od codziennych spraw. Baza noclegowa Bukowiny Tatrzańskiej opiera się głownie na urządzonych w tradycyjnym stylu pensjonatach i ośrodkach wczasowych, które posiadają typowy góralski klimat i atmosferę. W większości z nich można wykupić całodzienne wyżywienie. Przyjazd do Bukowiny Tatrzańskiej to strzał w dziesiątkę i alternatywa dla tych, którzy uważają ofertę Zakopane noclegi za zbyt wygórowaną.

Bukowina Tatrzańska jest górską miejscowością, która ma w sobie wiele uroku i spokoju. Atmosfera sprzyja odpoczynkowi i relaksowi w zaciszu góralskiej chaty lub na stoku narciarskim. W przeciwieństwie do bliskiego Zakopanego, nie jest tu tak tłoczno i gwarno, choć atrakcje są godne polecenia.

Turystów przyciąga między innymi duża ilość stoków narciarskich, które mogą być sztucznie naśnieżane w przypadku niedoboru białego puchu, a także kompleks basenów termalnych z wieloma zjeżdżalniami i ciepła wodą termalną, masażami wodnymi, centrum spa, saunami itd. Stoki są oświetlone, stoi na nich wiele wyciągów orczykowych i krzesełkowych, a poziom trudności tras jest zróżnicowany. Na zimowe szusowanie mogą więc z powodzeniem przyjechać początkujący narciarze, jak i ci mający za sobą wiele lat doświadczenia.

Profesjonalna baza turystyczno-rekreacyjna to niewątpliwy atut Bukowiny Tatrzańskiej. Można tu wypożyczyć sprzęt narciarski, narty, snowboard, a latem także rower. Zimą organizowane są kuligi, latem imprezy przy ognisku, a wszystko w otoczeniu pięknych Tatr. Widoki są powalające. Piesze i rowerowe wypady do pobliskich miejscowości dają więc nie tylko dawkę zdrowej aktywności ruchowej, ale również strawę dla duszy.

Bukowina Tatrzańska to idealne miejsce na ferie, wyjazd rodzinny, urlop o każdej porze roku. Można tu z powodzeniem zorganizować imprezę integracyjną, imprezę zakładową, dowolna uroczystość rodzinną itd.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.