Wypoczynek w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Wakacje w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej są dobrym pomysłem dla zwolenników aktywnego wypoczynku.

Ojcowski Park Narodowy to bardzo atrakcyjny, a jednocześnie niedoceniany rejon Polski.
Jura Krakowsko-Częstochowska daje ogromne możliwości rekreacyjne ? wycieczki rowerowe, piesze, wspinaczka. W trakcie wypraw można zwiedzać wszystkie lokalne atrakcje. Są to między innymi: Jaskinia Łokietka, Wierzchowska, Nietoperzowa, Ojców, Pieskowa Skała, Maczuga Herkulesa i wiele innych.

Bliska odległość do Krakowa jest dodatkowym atutem okolicy, która jest doskonałym miejscem na wypoczynek rodzinny. Możliwość odbywania wycieczek rowerowych, zwiedzania jaskiń, uprawiania wspinaczki skałkowej, obcowania z piękną przyrodą to szeroki wachlarz sposobów spędzenia udanego urlopu w Jurze.

Na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej znajdują się liczne obiekty noclegowe, a także konferencyjne, oferujące miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę. Integracja dla firm w Jurze to jedna z możliwości wykorzystania tych pięknych terenów.

Obiekty konferencyjne posiadają bazę gastronomiczną, restauracje serwują zarówno kuchnię staropolską, jak i międzynarodową. Można w nich zorganizować każde przyjęcie okolicznościowe, wesele, a także konferencję. Na amatorów dobrej zabawy czeka między innymi niezapomniany kulig. Niepowtarzalna atmosfera, piękne widoki oraz wspaniała zabawa gwarantowane.

Hotele oferują usługi hotelowe na wysokim poziomie, pokoje są klimatyzowane, wyposażone w TV sat, telefon oraz łazienkę. Do dyspozycji gości hotelowych pozostaje bezpłatny parking.

Liczne atrakcje znajdujące się w okolicy, między innymi miejsce na ognisko, sauna fińska, szachy plenerowe, tor wspinaczkowy oraz tereny zielone dają ogromne możliwości rekreacji. Wypoczynek rodzinny w Jurze to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kochających przyrodę i pragnących spędzić urlop z najbliższymi. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru i wybrania się na dłuższą wycieczkę po okolicy.

Komfortowe warunki noclegowe, doskonała kuchnia restauracji hotelowych i tereny do rekreacji to mocne strony Jury, która serdecznie zaprasza gości na urlop o każdej porze roku.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.