Wczasy nad morzem

Wczasy nad morzem to nie tylko znakomita zabawa, ale również walory zdrowotne. Działający leczniczo jod doskonale wpływa na prawidłowe działanie tarczycy. Najlepiej byłoby, gdyby każdy spędzał co najmniej 2 tygodnie w roku nad morzem, wdychając morskie najodowane powietrze.

Udany wypoczynek to przede wszystkim świetne miejsce, dobra atmosfera, towarzystwo najbliższych oraz piękna pogoda. Dzięki takiemu zróżnicowaniu każdy poszukujący atrakcyjnego noclegu znajdzie tu coś odpowiadającego jego wymaganiom i potrzebom.

Chłapowo jest urokliwą nadmorską miejscowością, usytuowaną niedaleko Władysławowa. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych. Ciekawą propozycją na udane wczasy nad morzem jest wynajęcie domku lub kwatery w Chłapowie. Znajduje się tu również niejeden hotel nad morzem. 

Miejsca warte odwiedzenia, do których można dotrzeć pieszo, na rowerze lub samochodem to latarnia morska w Rozewiu, wąwóz erozyjny Lisi Jar – głęboki na 50 metrów i długi na 350 metrów, otoczony przez ponad stuletni las bukowy, a także słynne fokarium na Helu.

Z wysokich na 40 metrów klifów roztaczają się rewelacyjne widoki, można z nich obserwować piękne wschody i zachody słońca. Romantyczne spacery we dwoje, rodzinne wyprawy do wąwozu, pełne przygód wycieczki z dziećmi. Wszystko to znajduje się w zasięgu ręki gości odwiedzających Chłapowo.

Brzeg przez stulecia podmywany przez fale przybiera formę klifu. Jest on stromy, a jego wysokość dochodzi do 45 metrów. Goście wypoczywający w Chłapowie na pewno docenią specyfikę tego krajobrazu. W ich pobliżu znajduje się wiele ośrodków wczasowych. Tarasy widokowe występujące na klifach dostarczają niepowtarzalnych wrażeń odwiedzającym je turystom.

Tańszą ofertą są pokoje nad morzem, natomiast dla klientów lubiących luksus najdogodniejszym rozwiązaniem będą apartamenty. Właściciele domów wczasowych i pensjonatów dokładają wszelkich starań, by urlop nad morzem był wyjątkowy i niezapomniany.

Oferta jest zróżnicowana na tyle, by zaspokoić wszystkich. Domki nad morzem to rozwiązanie idealne dla ceniących prywatność i niezależność. Luksusowe apartamenty przeznaczone są dla bardziej wymagających gości, natomiast pokoje nad morzem dostępne są w o wiele niższej cenie i mogą sobie na nie pozwolić osoby mniej zamożne.

Chłapowo obfituje we wspaniałe tereny rekreacyjne umożliwiające dobrą zabawę, odpoczynek od codziennych spraw, naładowanie akumulatorów na dalszą część roku.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.