Wczasy w Korbielowie – urlop dla aktywnych

Wczasy w Beskidzie Żywieckim to zdecydowanie najlepsza oferta dla pragnących czynnie wypocząć.

Beskid Żywiecki jest tak atrakcyjnym rejonem, że chętnych do odwiedzania go nie brakuje ani latem, ani zimą. Popularną miejscowością w tej okolicy jest Korbielów. Jest to bardzo urokliwa miejscowość turystyczna, ciesząca się dużą popularnością wśród Polaków. Jest ona położona na zboczu Pilska, jednej z najwyższych gór Beskidu Żywieckiego.

Doskonała baza noclegowa oraz bliska odległość do wyciągu narciarskiego sprawia, że zimą odwiedza to miejsce wielu turystów, którzy długo pamiętają udane wczasy w Korbielowie. W porównaniu z Zakopanem Korbielów nie jest jednak tak przeludniony, można tu doskonale wypocząć z dala od zgiełku miasta. Jest tu sporo pensjonatów i ośrodków wczasowych, ale atmosfera jest bardziej kameralna.

Wczasy w Korbielowie zawsze są udane, niezależnie od pory roku i upodobań gości. Można tu chodzić na piesze wycieczki górskimi szlakami, widoki rozciągające się ze szczytów są imponujące. Na dobrą zabawę mogą też liczyć amatorzy jazdy na rowerze. Wieczory spędzane przy ognisku tworzą niezapomnianą atmosferę i klimat, podobnie jak różnego rodzaju imprezy.

Korbielów to raj dla wędkarzy, mogących korzystać z zasobów górskich potoków i rzek, w których można złowić dorodne pstrągi oraz lipienie. Jeśli chodzi o zimowe szaleństwa, Korbielów jest bardzo popularnym ośrodkiem sportów zimowych, w tym jazdy na nartach.

Góry to również świetne miejsce na imprezy integracyjne. Korbielów ma do zaoferowania wiele atrakcji sprzyjających integracji. Są to między innymi wspólne ogniska wraz z pieczeniem prosiaka, wyprawy konne, piesze lub rowerowe, a także kuligi.

Obecność stadniny koni umożliwia jazdę konną, naukę dla początkujących, a także organizację profesjonalnych obozów konnych. Wczasy w siodle są ostatnio bardzo popularne. Obcowanie z tymi mądrymi zwierzętami daje dużo satysfakcji, szczególnie dzieciom, a także ma walory terapeutyczne i rehabilitacyjne.

Warto odwiedzić Korbielów o każdej porze roku, zawsze czekają tu na gości liczne atrakcje, a przede wszystkim piękna natura i krajobrazy.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.