Wczasy w Niechorzu

Wypoczynek w Niechorzu trzeba zaplanować dużo wcześniej. Niechorze to jedna z nadmorskich miejscowości ciesząca się dużym powodzeniem wśród Polaków, którzy doceniają jej niepowtarzalny urok i atmosferę. Jest to doskonałe miejsce na urlop z całą rodziną. Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Wczasy w Niechorzu na pewno zapadną w pamięć każdego, kto odwiedzi ten zakątek.

Baza noclegowa jest dostosowana do gości dysponującym niedużym budżetem, jak choćby pola namiotowe czy kempingi, oraz dla tych, którzy nie muszą kontrolować wydatków. Na nich czekają luksusowe domy wczasowe, apartamenty oraz hotele. Pensjonaty to oferta pośrednia przeznaczona dla gości, którzy cenią komfort i wygodę za umiarkowaną cenę ? Niechorze pokoje gościnne.

Niechorze posiada zadbaną piaszczystą plażę oraz 3 betonowe mola, a także latarnię morską, otwartą dla zwiedzających. Rozciąga się z niej piękny widok na wybrzeże oraz Jezioro Liwia Łuża, będące rezerwatem ptaków. Latarnia znajduje się na wzniesieniu, prowadzi do niej deptak na klifie. Wszyscy urlopowicze, którzy zdecydują się na wczasy w Niechorzu, będą zadowoleni, i z pewnością tu wrócą.

Przez Niechorze przejeżdża kolejka wąskotorowa z zabytkowym parowozem, kursująca między Pogorzelicą, Trzęsaczem i Gryfinem. Jest to nie lada atrakcja, zwłaszcza dla dzieci. Wytrwali wczasowicze spędzający wypoczynek w Niechorzu mogą spotkać wygrzewającą się na plaży fokę Depka, która jest często widywana w okolicach Niechorza i Rewala. Latem na plaży w Niechorzu odbywa się turniej siatkówki plażowej, który wyzwala w głodnych przygód wczasowiczach niezwykłe emocje.

Na głównym deptaku prowadzącym do mola znajdują się liczne punkty gastronomiczne, kawiarnie i smażalnie ryb. Serwowane tuż przy plaży świeże ryby, lody i gofry smakują wyśmienicie.

Możliwość uprawiania sportów wodnych, korzystania z kortów tenisowych, basenów solankowych, zjeżdżalni i karuzel to atuty Niechorza, które czynią tę miejscowość atrakcyjną dla rodzin z dziećmi. Na miejscu znajdują się wypożyczalnie quadów i rowerów, a także skuterów wodnych oraz małe sklepy spożywcze, w których można dokonać podstawowych zakupów. Na deptaku znajduje się wiele kramów z pamiątkami i akcesoriami plażowymi ? parasolami, parawanami, namiotami plażowymi, piłkami, zabawkami do piasku itp.

Niechorze jest także świetną bazą wypadową do pobliskich miejscowości, takich jak Trzęsacz, z ruinami kościoła na klifie, Pobierowo, czy Rewal. Wszystko to sprawia, że wypoczynek w Niechorzu musi być udany.Comments are closed.

Post Info

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.