Urządzenia i narzędzia dla stomatologii

fizjodyspenser stomatologicznyZdrowe białe zęby to ważny element naszego samopoczucia, chociaż często zaniedbywany. Gdy coś jest nie tak z naszymi zębami, rezygnujemy z szerokiego promiennego uśmiechu, obawiając się reakcji otoczenia. Wszelkie niedoskonałości są niestety bardzo łatwo widoczne, zwłaszcza jeśli dotyczą przednich zębów.

Na szczęście możliwości współczesnej stomatologii są niemal nieograniczone. Gabinety stomatologiczne są profesjonalnie zaopatrzone w różnego rodzaju narzędzia, materiały i urządzenia, które pozwalają wykonać najbardziej skomplikowane zabiegi, jak wszczepianie implantów, leczenie periimplantitis czy podniesienie dna zatoki, czyli sinus lift.

Dzięki tak nowoczesnemu wyposażeniu można z sukcesem leczyć nawet trudne przypadki ? choroby zębów, jamy ustnej, wady zgryzu, można zęby wybielić, wyprostować, uzupełnić brakujący ząb przy pomocy implantu itd. Do wszystkich skomplikowanych zabiegów wykorzystywane są specjalistyczne lupy stomatologiczne, które pomagają uzyskać doskonałą precyzję i w ten sposób wesprzeć lekarza w jego pracy.

W gabinetach dentystycznych pojawiają się nowoczesne lasery, fizjodyspensery, Ostell ISQ, raspatory, osteotomy, rozwieracze, sinus lift, kleszcze, dźwignie, igłotrzymacze, narzędzia luksujące, szczękorozwieraki, łyżeczki zębowodołowe itd.

Stomatologię wspierają inne dziedziny medycyny, jak np. ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, szczękowo-twarzowa. W połączeniu z pracowniami protetycznymi uzyskiwane są doskonałe efekty w postaci zadbanego uzębienia, z którego można być dumnym.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.