Wyposażenie nowoczesnych placówek medycznych

Nowoczesne centra medyczne, wyposażone w innowacyjną aparaturę oraz zatrudniające doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów są poszukiwane przez wszystkich pacjentów chcących szybko pozbyć się problemu zdrowotnego, niezależnie czy są to żylaki, przepuklina, jakieś urazy sportowe czy problemy skórne. Wiadomo, że w publicznej służbie zdrowia na wizytę u lekarza, a tym bardziej na zabieg czy operację czeka się bardzo długo. W przypadku bardzo powszechnie wykonywanych zabiegów kolejki mogą trwać nawet kilka lat.

Dlatego wielu pacjentów żyjących na wysokiej stopie, nie chcących czekać, aż choroba czy dolegliwość się pogłębi, wybiera niepubliczne placówki i centra medyczne, w których mogą liczyć na profesjonalną obsługę, krótkie terminy i nowoczesny sprzęt diagnostyczny renomowanych marek, jak np. aparaty USG czy dopplerowskie marki CHISON, który jest cenionym na całym świecie producentem ultrasonografów, przeznaczonych dla wielu specjalizacji medycznych ? m.in. dla ginekologii, ortopedii, kardiologii, otolaryngologii itd.

Wybierając usługi w niepublicznych placówkach medycznych pacjenci omijają długie kolejki, a dzięki dostępowi do specjalistycznego sprzętu (np. marki CHISON) mają szansę na szybki powrót do pełni zdrowia. Prywatne leczenie wiąże się z dużymi kosztami, więc z usług medycznych w niepublicznej placówce rezygnują ci, których po prostu na nie stać. Jest to oferta dla zamożniejszych pacjentów. W tego typu przychodniach i klinikach oraz centrach medycznych pacjenci mają profesjonalną opiekę, dostęp do najnowszych metod leczenia, sprzętu i specyfików, wiec jest za co płacić. Na szczęście często zdarza się również, że prywatne placówki służby zdrowia podpisują umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na realizację niektórych zabiegów medycznych ? w ten sposób pacjenci mogą korzystać bezpłatnie z wysokiej jakości usług medycznych przynajmniej w jakimś określonym zakresie.

Na przykład często występująca u pacjentów przepuklina ? czyli przemieszczenie się jakiegoś narządu lub jego części poza jamę, w której powinien się znajdować ? w nowoczesnych centrach medycznych pacjenci są operowani metodą laparoskopową, dzięki czemu mają tylko kilka szwów i niewielkie rany po operacji, które szybko się goją. Z kolei w przypadku żylaków ? w płatnych centrach medycznych stosuje się innowacyjne metody leczenia ? laserowe usuwanie żylaków ? EVLT. Jest to metoda małoinwazyjna, polegająca na zamknięciu chorego naczynia żylnego światłem laserowym dostarczonym poprzez światłowód. Do zalet tej metody laserowego usuwania żylaków należy przede wszystkim wysoka skuteczność, brak blizn, a także szybka rekonwalescencja.

Niepubliczne placówki zdrowia powstają jak grzyby po deszczu, skąd można wnioskować, że jest na duże zapotrzebowanie. Jest spora część obywateli, którzy chętnie będą korzystać z płatnej służby zdrowia, by w krótkim czasie się wyleczyć. Najczęściej są to placówki, mające jedną lub kilka specjalności, takich jak chirurgia, ortopedia, dermatologia, kardiologia, ginekologia itd.

W profesjonalnych centrach medycznych, coraz bardziej widocznych w całej Polsce, w tym przede wszystkim w Warszawie, przyjmują doświadczeni specjaliści, których pacjenci znają z publicznej służy zdrowia, i którzy są twarzą danej placówki. Diagnostyka i zabiegi są wykonywane z zastosowaniem najnowocześniejszej aparatury diagnostycznej (np. CHISON) oraz sprawdzonych metod.Comments are closed.

Back to top · WordPress is using WordPress and the free Snag theme.